REZERWUJ ONLINE

Gubałówka Atrakcje Lato 2022

ZJAZD z Gubałówki
ROWERY i HULAJNOGI
Zjazd w dół - non stop z góry po przygodę !

Piękna trasa z Gubałówki na Krupówki
Atrakcja nr 1 na lato 2022 !

Wypożyczasz rower górski lub hulajnogę górską na Gubałówce, oddajesz w centrum miasta przy Krupówkach !

START: Gubałówka ul. Droga Zubka 44 - Quadoo

META: Krupówki ul. Nowotarska 27B - Mountain

PAMIĘTAJ 1 - Jeśli musisz korzystać z kolejki na Gubałówkę kup bilet w jedną stronę, w dół pojedziesz hulajnogami lub rowerami.
PAMIĘTAJ 2 - Możesz skorzystać z wygodniejszej i szybszej opcji bez stania w kolejkach - wjedź do nas wyciągiem Szymaszkowa! To super przygoda sama w sobie, możesz też zostawić tam wygodnie samochód a po skończonej atrakcji wrócić po niego od nas - 1,5 km spacerkiem.
PAMIĘTAJ 3 - hulajnogi i rowery możesz wcześniej zarezerwować online - mając gwarancje dostępności zjazdu - możesz także do nas przyjść spontanicznie i też zorganizujemy dla Ciebie sprzęt - ale czasami trzeba będzie poczekać aż wyjdzie z dołu.


Spotkajmy
się u NAS


jesteśmy na Gubałówce


Wypożycz SUPER sprzęt


Rowery GIANT , hulajnogi górskie CRUSSIS


Wybieramy trasę


dostosowaną do sprzętu i Twojej kondycji


Zjazd do Zakopanego


Piękna przygoda - pełna emocji i radości dla każdego

MASZ SAMOCHÓD NA GUBAŁÓWCE? 
Skorzystaj z atrakcji - wrócisz po niego wyciągiem Szymaszkowa lub kolejką PKL Gubałówka.

MASZ SAMOCHÓD w CENTRUM? 
Skorzystaj z atrakcji - wjedź do nas wyciągiem Szymaszkowa lub kolejką PKL Gubałówka.

JEDZIESZ KOLEJKĄ NA GUBAŁÓWKĘ? 
Skorzystaj z atrakcji - kup bilety w jedną stronę i w dół zjedziesz rowerami! Pamiętaj, że szybszą opcją bez kolejek i większą atrakcją może okazać się wjechanie do nas wyciągiem Szymaszkowa.

IDZIESZ SPACEREM NA GUBAŁÓWKĘ ? 
Skorzystaj z atrakcji - po wędrówce na szczyt - zjazd rowerami do Zakopanego to nagroda i wilka przyjemność !
Gubałówka – atrakcje

Miejscem szczególnym w Zakopanem jest Gubałówka. Planując podróż koniecznie trzeba mieć ten szczyt na uwadze i spędzić na nim tyle czasu, by skorzystać z atrakcji, jakie oferuje.

Oczywiście pierwszą z nich są niewyobrażalnie piękne widoki. O wschodzie i zachodzie słońca, wiosną, latem, jesienią i zimą – to, co ukazuje się naszym oczom ze szczytu nie może nie zachwycić. Gubałówka to jeden z najpopularniejszych punktów widokowych Zakopanego. Co ważne, nie jest zbyt wysoki, a przez to bardzo dostępny. Można wybrać pieszą wędrówkę i pokonać nieskomplikowaną trasę lub wsiąść do wagonika kolejki linowo-terenowej PKL, by po kilku minutach być na górze. Wjazd możliwy jest nawet z wózkiem dziecięcym. Rodzice podróżujący ze swoimi pociechami śmiało więc mogą zabrać je na szczyt. To doskonały plan na rodzinny relaks. Z Gubałówki widać m.in. Giewont, Nosal, Kopę Magury, Mały Kopieniec, Wielki Kopieniec, Dolinę Olczyska, Waksmundzki Wierch, Kozi Wierch, Świnicę, Kasprowy Wierch. Krajobrazy docenią wszyscy. Wielcy miłośnicy gór i ci, którzy dopiero poznają ich czar, wrażliwi na piękno natury i osoby uważające, że niewiele ich może wzruszyć i zaskoczyć.

Coś więcej niż widoki

Zakopane – Gubałówka – wrzucając to hasło w wyszukiwarkę mamy nadzieję na znalezienie cennych informacji na temat atrakcji szczytu. Szybko przekonujemy się, że nie tylko bajkowe pejzaże są mocną stroną Gubałówki. Na szczycie sporo się dzieje i nikt nie poczuje tam nudy. Poza zrobieniem zakupów i skosztowaniem pysznych, regionalnych dań, czas upłynie na korzystaniu z dostępnych form aktywności. Zima to szaleństwa na nartach, łyżwach i zabawa w nowoczesnym snowparku.

Latem natomiast odbywają się tam koncerty, funkcjonuje zjeżdżalnia grawitacyjna – zjazd w wózkach osiągających prędkość 23km/h przynosi wiele uśmiechu, do dyspozycji jest też park linowy zapewniający adrenalinę. Nie lada frajdę sprawia relaks na leżaku i obserwowanie otoczenia z najwyżej położonej w Polsce plaży. Gubałówka – atrakcje dla dzieci – warto zapoznać się z tym działem i poszukać odpowiedniej dla pociechy rozrywki. W wakacje organizowane są różnorodne zajęcia, być może maluch polubi malowanie na szkle, lepienie z gliny, czy taniec.

Odpowiedzi na pytanie – co robić na Gubałówce? jest niemało. Każdy znajdzie coś, co go wciągnie i sprawi, że podczas kolejnej wizyty w mieście pod Giewontem zachce wrócić na szczyt tej popularnej góry.

Rowery