O nas

Zjazd rowerami z Gubałówki to projekt nowej atrakcji turystycznej w Zakopanem, który należy do Grupy Snowdoo oraz Butorowy RENTAL BIKE - działamy jako wypożyczalnia rowerów oferująca różnorodne trasy zjazdowe ze szczytu Gubałówki – nasza baza główna to Butorowy Wierch.

W naszej ofercie znajdziesz trasy przygodowe, łagodne i widokowe, ale także rodzinne dla rodziców z dziećmi. Przygotowaliśmy również propozycje dla grup zorganizowanych pod wycieczki firmowe, wyjazdy integracyjne i programy grupowe. Każda trasa została opracowana z myślą o rowerzystach amatorach, gdzie spędzasz czas eko, jeździsz i podziwiasz przepiękną panoramę Tatr.

To Ty decydujesz którędy jedziesz i jak długo, tym różnimy się od innych wypożyczalni od Ciebie zależy w jakim czasie pokonasz daną trasę.

Swoim klientom oferujemy sprzęt najwyższej jakości marki GIANT. W bazie startowej do Waszej dyspozycji oddajemy najlepszych specjalistów od rowerów, którzy pomogą rowery, doradzą i wytłumaczą wszystko, w miłej i wesołej atmosferze. Unikatowy projekt rowerowy w Zakopanem realizujemy pod marką Zjazd.pl - serdecznie zapraszamy do nas na Gubałówkę.

Rowery