REZERWUJ ONLINE

Rowery Elektryczne Zakopane

Rowerem elektrycznym przez Zakopane i góry - Bikedoo Adventure

Istnieją różne sposoby na zwiedzanie Zakopanego. Jednym z nich są wycieczki rowerowe. Wiadomo, że przebywając w górach warto jak najwięcej czasu spędzać na rześkim, świeżym powietrzu. Otoczenie jest przeurocze, a poza tym podziwianie widoków, to przecież istotny cel wizyty w Tatrach. Doskonałym pomysłem jest połączenie tego co miłe, z tym co pożyteczne, dlatego właśnie proponujemy przejażdżki na jednośladach, podczas których cieszymy się niepowtarzalnym klimatem, zachwycamy krajobrazami, ale też dotleniamy organizm i dbamy o formę.

Jak to jest z tą kondycją?

Na pewno każdy, kto wybiera się w Tatry i przegląda w sieci strony o tematyce – Zakopane zwiedzanie - trafia na informacje o udanym wypoczynku. Wśród nich wiele będzie tych pisanych przez miłośników górskich wypraw rowerowych.

Trzeba jednak przyznać, że osoby, które do tej pory tylko sporadycznie jeździły na rowerze i nie dysponują doskonałą kondycją, mogą mieć kłopoty z pokonaniem górskiej trasy. Co prawda, ścieżek jest niemało, są także te nieskomplikowane, przeznaczone dla amatorów, ale często i to nie zachęca do wycieczki. Niektórzy od razu skazują się na porażkę i wolą nie wsiadać na rower, uważając, że i tak za chwilę zabraknie im sił. Mamy jednak dla nich znakomitą wiadomość! Wcale nie trzeba być w świetnej formie, by cieszyć się z przejażdżki na jednośladzie! Wystarczy zamienić tradycyjny pojazd na e-rower. Proste, prawda?

Rower wyposażony w napęd elektryczny pozwala przemierzać wymagające trasy, oferuje ogromne ułatwienie, choć należy zaznaczyć, że jadąc na nim nadal potrzeba siły mięśni. Niewątpliwie jest to plus, ponieważ zapewniamy organizmowi porcję wysiłku fizycznego i tym samym dbamy o zdrowie.

Miasto i okolice…

Przejażdżka ulicami Zakopanego daje wiele radości. Można zobaczyć piękną architekturę, spotkać ciekawych ludzi i po prostu delektować się magią miasta pod Giewontem. E-rowerem warto dotrzeć do popularnych Krupówek. Deptak z licznymi straganami, lokalami gastronomicznymi i specyficzną atmosferą potrafi zaczarować turystów.

Kiedy znudzi się gwar miasta i przyjdzie chęć na małą ucieczkę od niego, nie pozostaje nic innego, jak odwiedzić Tatrzański Park Narodowy - miejsce szczególne, któremu nie sposób się nie zachwycić. Wyznaczono w nim trasy dla wielbicieli jazdy na jednośladach. Polecamy np. szlak z Kuźnic na Polanę Kalatówki, czy odcinek z Siwej Polany do Schroniska na Polanie Chochołowskiej. Nie musimy chyba dodawać, że krajobrazy, jakie czekają w Tatrzańskim Parku Narodowym są nieprawdopodobne, a pokonywanie na e-rowerze malowniczych ścieżek przynosi relaks i szeroki uśmiech.

Jeśli planujecie wyjazd i zadajecie sobie pytanie - co robić w Zakopanem? pamiętajcie o wycieczkach na jednośladach elektrycznych, o ich zaletach i możliwościach, jakie dają.

Zapraszamy do Wypożyczalni Rowerów Elektrycznych Bikedoo Adventure Zakopane

Rowery Elektryczne Zakopane Bikedo Adventure
Rowery