ROWER ELEKTRYCZNY - spróbuj i poznaj w Zakopanem !

W naszej ofercie znajdują się najwyższej klasy rowery elektryczne marki Specialized Levo w kilku rozmiarach. Rowery elektryczne, doskonałe na warunki górskie, moc i solidność wykonania przez Amerykańskiego producenta gwarantuje zabawę, przygodę i wielką radość, a dla tych co nie jeździli elektrykami wielkie zaskoczenie - bardzo, bardzo pozytywne, bo rower ten nie wymaga używania siły i kondycji.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ROWER ELEKTRYCZNY ?

Dzięki elektrykom, rowerowa przygoda po najpiękniejszych trasach Podhala i Zakopanego jest dostępna dla każdego - bez wysiłku i bez zmęczenia, nawet jeśli masz bardzo słabą kondycję fizyczną i nie pamiętasz kiedy ostatnio siedziałeś na rowerze lub biegałaś ! :) Brzmi jak niemożliwe? Ale jest, to fakty które sami przeżyliśmy dając naszym pracownikom możliwość jazdy elektrykami i pokonując trasy niemożliwe dla przeciętnego człowieka / turysty na wakacjach !

JAK TO DZIAŁA?

Rowery te wyposażone są w silniki elektryczne, które doskonale nas wspomagają kiedy tylko użyjemy niewielkiej siły własnych mięśni naciskając pedał. Dzięki temu naprawdę strome podjazdy możemy pokonać z uśmiechem i bez wysiłku. Jednocześnie nadal czujemy się jak na prawdziwym rowerze, ale swoje siły możemy skupić na czerpaniu radości z tej przygody i podziwianiu pięknych widoków! :)

DLA DZIECI i CAŁEJ RODZINY ?

Rowery elektryczne to fenomen technologi, który odkryjesz jadą rowerem z całą rodziną, gdzie zazwyczaj każdemu brakuje siły na dłuższych dystansach. Naszym elektrykiem pokonasz wszystkie trasy jakie mamy do zaproponowania, z żoną, z mężem i z dziećmi, za równo w foteliku jak i w wózku. Dzieci od lat 9 mogą już swobodnie jeżdzić na naszych rowerach elektrycznych z rozmiarach ramy S. Tego nie da się porównać z normalnym rowerem, to jest motor z pedałami - uwierzcie nam, a najlepiej przekonajcie się sami. Każdy markowy rower jakie są w naszej wypożyczalni to koszt około 15 -17 tyś złotych za sztukę, dlatego tez ich wypożyczenie jest droższe trzykrotnie od normalnych rowerów górskich.

REZERWUJ TERAZ ONLINE
- w sezonie wakacyjny zawsze brakuje nam rozmiarów, nie czekaj do ostatniej chwili - zaplanuj piękną przygodę dziś i poznaj rowery elektryczne w Zakopanem