Najczęstsze pytania

1Czy potrzebna jest rezerwacja?
Rowerów mamy 100 szt, nie zdarzają się sytuacje by ich brakowało, jednak jak chcesz mieć pewność o spokój, możesz zadzwonić +48 501 570 570 i zarezerwować rowery telefonicznie lub wysłać maila na adres: info@zjazd.pl, oczywiście także przez Massnger szybko zapytaj czy rowery są dostępne, ale tak jak mówimy nigdy nam rowerów jeszcze nie brakło.
2Na jak długo wypożyczam rower?
Rower wypożyczasz na 1, 3 lub 6 godzin - co zależne jest od wybranej trasy. W zakładce TRASY na KRUPÓWKI znajdziesz opis i szacunkowy czas przejazdu. Od Ciebie zależy jak szybko jedziesz i co zwiedzasz - podany czas jest orientacyjny.
3Jak wiem że jadę dobrą trasą?
Każda otrzymuje od nas mapę lub aplikację na telefon z trasami, to wskaże Ci dokładnie jak jechać, pokaże kierunki gdzie masz się poruszać. A jeśli znasz choć trochę Zakopane to po kilku wskazówkach dojedziesz rowerem na Krupówki bez map i aplikacji.
4Czy dzieci mogą zjechać z Gubałówki?
Tak, dzieci w wielu od 6-8 lat mogę swobodnie zjechać rowerem z Gubałówki, jednak wymagane jest obycie z rowerem i hamulcami, trasa jest łatwa, ale prowadzi cały czas w dół. To rodzic decyduje czy jego dziecko da radę, każdego dnia wiele dzieci zjeżdża rowerem na Krupówki, a sa i tacy co wracają i jadą wszystkimi trasami - codzienni inną, czyli jest w tym wielki fun.
5Czy kask jest wymagany?
Dbając o bezpieczeństwo rowerzystów zapewniamy każdemu klientowi rowerowy kask ochronny. Posiadamy modele zarówno damskie, męskie jak i dziecięce. Zalecamy i zachęcamy do korzystania z kasków to dla komfortu i bezpieczeństwa.
6Gdzie zwracamy rowery?
Rowery zawsze oddajemy w naszym punkcie na Krupówkach Górnych, gdzie Aleje 3 Maja łączą sie z Krupówkami - dokładny adres Krupówki 73 - obok Restauracji STEK i na placu zabaw LETNIA ZABAWA, punkt oznaczony wielkimi niebieski flagami GIANT.
7Jak dokonuję płatności za usługę?
Płacisz przed startem, po podpisaniu umowy wypożyczenia roweru w naszej bazie na Gubałówce. Możesz zapłacić gotówką lub kartą. W przypadku przekroczenia czasu każda kolejna minuta płatna dodatkowo: - NORMALNY ROWER - 0,30 zł / minuta - MAŁY ROWER, PRZYCZEPKA lub FOTELIK - 0,20 zł / minuta
Rowery