Gubałówka

Zachęcamy, by tak zaplanować swoją wycieczkę by znalazło się trochę czasu na spacer lub przejażdżkę rowerem po Gubałówce, którą co roku odwiedzają setki tysięcy turystów. Spacerując po Gubałówce możecie podziwiać przepiękną panoramę Tatr i Zakopane w dole - jak na dłoni widać Wielką Krokiew i centrum miasta!

Butorowy Wierch

Jeśli planujecie wycieczkę dłuższą niż 1 godzina to zdecydowanie polecamy przejazd z Gubałówki przez Butorowy Wierch - cisza, spokój, piękne polany z widokiem na Tatry i klimatyczny las. Taka przejażdżka to prawdziwy relaks.

Góralska wieś Kościelisko

Z Gubałówki do Zakopanego możecie się dostać także przez Kościelisko. Mieszkańcy tej wsi są niezmiennie wierni tradycjom, które możecie podziwiać choćby w tutejszej architekturze.

Dolina Chochołowska

Planujecie dłuższą wycieczkę? Zdecydowanie polecamy Dolinę Chochołowską. Szczególnie rowerem elektrycznym - to prawdziwa przygoda! Jest to jedno z niewielu miejsc na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego, które w całości możecie zwiedzić na dwóch kółkach. Bliskość natury i piękne widoki. Polecamy dojechać do Schroniska i skosztować pysznej szarlotki z jagodami i kwaśną śmietaną!